Wit scherm na inloggen als admin

Drupalversie: 

Ik heb dit nu al verschillende keren meegemaakt, een wit scherm na inloggen als admin. Meestal helpt het om de apache te herstarten, deze keer niet.
Wat kan de oorzaak zijn van dit wit scherm? Er zijn maar een 16-tal modules actief en deze zijn allemaal up-to-date.
Heeft iemand dit ook meegemaakt en hoe is het opgelost?

Zie de documentatie op deze site, veelvoorkomende vraag nr 1: http://drupal.be/node/2092

Hans
KOBA

Deze draad nog eens terug oppikken. Ik hou de logfiles nu al een tijdje in de gaten en het is telkens 's nachts dat deze Drupal site onderuit gaat. In de logfile kan ik zien dat er massa's pogingen zijn om in te loggen of bepaalde pagina's die niet bestaan op te roepen of om users aan te maken. Soms lukt dit ook. Ik heb vele van de IP's gecheckt en het zijn allemaal russische of amerikaanse. Er is dus ergens een drupallek waar deze snoodaards gebruik van maken of toch proberen.
Ik heb vele van deze IP's reeds geblokkeerd maar dat is dweilen met de kraan open.

Iemand een betere oplossing? De installatie is drupal 6.14

Bij Gebruikersinstellingen enkel de admins toelaten om accounts aan te maken ofwel een captcha module installeren.

Hans
KOBA

Ik zal al eens beginnen met die captcha module te installeren, dat zal het registreren al beperken.
Voor de anonieme gebruikers wordt het allicht moeilijker, dit zijn oa pagina's die ze proberen te bereiken maar uiteraard op mijn site niet bestaan, wellicht met slechte bedoelingen en het gebeurt dagelijks :
mijnsite.be/teamcalendar.html
mijnsite.be/MSOffice/cltreq.asp
mijnsite.be/_vti_bin/owssvr.dll
mijnsite.be/calendar-date/2006-12-31
mijnsite.be/node/xx (willekeurig nr)

Dit zijn er maar een paar maar ze komen steeds terug

Actuele inhoud

04 feb 2012

03 feb 2012

02 feb 2012

01 feb 2012