Afbeeldingsstijl met afbeelding hierbovenop?
Beste mensen
Momenteel heb ik een website gemaakt voor een vriend, waarop huizen te koop gesteld worden. Nu zit ik nog een beetje met een uitdaging ivm de verkochte en verhuurde huizen. Langs de straat zie je dan meestal een schuine sticker hierop plakken met hierop "verkocht".
Nu wil ik graag een afbeeldingsstijl creëren waarmee dit automatisch erop kan komen. Of iets soortgelijks...? Met de huidige afbeeldingsstijlen kan je hier grijswaarden aan toevoegen, verkleinen, bijsnijden, watermerk toevoegen... Maar is het ook mogelijk om op een eenvoudige manier hier een afbeelding (of desnoods een tekst) boven te zetten die in zekere zin toch duidelijk genoeg is? De oorspronkelijke afbeelding moet uiteraard ook deels zichtbaar blijven.
- Login of registreer om te kunnen reageren
Actuele inhoud
17 mei 2012
- , Smoelenboek alfabetisch , (Forumonderwerp) , snellie1972
- , Schone URL , (Forumonderwerp) , snellie1972
16 mei 2012
- , Imagemenu verschuift , (Forumonderwerp) , fleurlinde
15 mei 2012
- , Custom breadcrumbs , (Forumonderwerp) , tuxy
- , Media Gallery albums horizontaal weergeven. , (Forumonderwerp) , mindhunter , Reacties: 5
- , Webform en Key-value pairs MUST be specified as "safe_key|Some readable option" , (Forumonderwerp) , vdwaetsy , Reacties: 1
- , Bestaande data gebruiken , (Forumonderwerp) , Frank Balt , Reacties: 1
- , Website kan alleen geladen worden als ik ctrl + F5 gebruik. , (Forumonderwerp) , TranceXL , Reacties: 1
14 mei 2012
- , DrupalJam 2012 , (Evenement) , SqyD
- , Dertig Media zoekt webdeveloper , (Forumonderwerp) , bartvanirsel
12 mei 2012
- , Ongewenste toegang via .result.it_upgrade.php , (Forumonderwerp) , edvanleeuwen , Reacties: 3
11 mei 2012
- , Story > Artikel , (Forumonderwerp) , edvanleeuwen , Reacties: 6
- , Foto webwinkel commere kickstart , (Forumonderwerp) , Frank Balt , Reacties: 3
- , Verschillende kleuren in <ul> , (Forumonderwerp) , mindhunter , Reacties: 2
- , popup maken , (Forumonderwerp) , wittuh , Reacties: 1
Dennis Cohn
7 February, 2012 - 23:22
Permalink
Je zou met de flag module
Je zou met de flag module (http://drupal.org/project/flag) een vinkje (verkocht o.i.d) kunnen toevoegen aan het content type.
Wanneer een huis is verkocht, kan je de node aanpassen en het vinkje aanvinken.
In de view kan je 'verkocht' dan laten tonen wanneer het vinkje is aangevinkt.
-----
(Drupal) Front-end Developer
kwertie
8 February, 2012 - 08:13
Permalink
Zal ik zeker uitproberen,
Zal ik zeker uitproberen, bedankt voor je reactie :) !
kwertie
15 February, 2012 - 18:00
Permalink
Hm, intussen heb ik dit al
Hm, intussen heb ik dit al wat uitgeprobeerd, 'k kan die flag instellen en ook aan-en uit zetten. Maar in m'n view, afhankelijk daarvan, een afbeelding tonen of niet lukt me nog niet echt. Enige tips? Vind bij de documentation van de module ook niet zoveel uitleg (tenzij ik erover kijk :$ ).
Alvast bedankt :).